| alin4096 a întrebat:

Cum pot sa fac un CD, care sa nu se poata copia de pe el? De ex. ard ceva pe el si altu cand il pune la el in calculator sa vada cei pe el, dar sa nu poata copia in calculator? Am vazut chestia asta cand am cumparat un cd original la o revista! Exista vreun program ceva, altul decat nero? (eu am nero 7)

3 răspunsuri:
| GenetiX a răspuns:

Nu te mai chinuii. Au tot incercat diferite firme sa faca asa ceva, iar acel CD al tau se poate copia intr-o veselie doar ca nu stii tu.
S-au incercat tot felul de chestii si inca exista dar totusi. Se pot copia! Deci nu mai spera la asta ca nu exista. Punct.

| AstaMicaTeIubesteMoolt a răspuns:

Le transformi in track-uri...track-urile nu se pot copia :d

| DSGline a răspuns:

Acela e cu copyright tu nu poti face asa ceva si sunt programe care pot copia si ce e cu copyright.
@veveritza si trak-urile se pot copia daca nu stiai de exemplu cu winamp tongue