| Adryenutza a întrebat:

Cum pot sa salvez si eu poza pe care o editez cu photoinstrument?

Răspuns Câştigător
| Biuka a răspuns:

Pai ba daa. cand esti la editarea pozei in photoinstrument acolo sus dai pe lupa aia cu un minus pana iti vezi in intregime poza.si faci printu. big grin Daca la asta te refereaihee hee

3 răspunsuri:
| Biuka a răspuns:

Nu poti happy
Uite cum fac eu :
Fa un print cand ai terminat de modificat poza.
Intra in Photoscape si decupeaza doar parte in care e poza ta si gata big grin.Ai poza
Daca nu te pricepi la calculatoare sunt sigura ca nu ai inteles o boaba din ce am zishee hee
Intreaba pe cineva sa te ajute. Bfta wave

| Adryenutza explică (pentru Biuka):

Am inteles dar nu pot sa copiez toata poza? sa o micsorez in photoinstrument?

| Adryenutza explică (pentru Biuka):

Da.mersi mult

| Biuka a răspuns (pentru Adryenutza):

Pai ba daa. cand esti la editarea pozei in photoinstrument acolo sus dai pe lupa aia cu un minus pana iti vezi in intregime poza.si faci printu. big grin Daca la asta te refereaihee hee