| aLlexaNndRa13 a întrebat:

Cum pot sa schimb coperta unui grup pe facebook?

12 răspunsuri:
| MissDi a răspuns:

Daca grupul e al tau apesi sus clik si pe shimba coperta.:d

| ՃԾՃԾ a răspuns:

Dai sus la schimba coperta numai daca apartii acelui grupwinking

| AlexTitan a răspuns:

NU poti sa o schimbi decat daca grupul e alt tau daca este al tau sus in dreapta sau stanga (depinde) apara schimba coperta si o schimbi fie din pc fie din fotografiile tale

| aLlexaNndRa13 explică:

Dau funda!

| 9Valérie a răspuns:

Http://i48.tinypic.com/nvdxfs.png
Sper să te ajute, dacă nu, dă-mi un mesaj.

| aLlexaNndRa13 explică (pentru 9Valérie):

Multumesc

| aLlexaNndRa13 explică (pentru 9Valérie):

De ce numai tie nu iti pot da funda si la ceilalti da?

| 9Valérie a răspuns (pentru aLlexaNndRa13):

Răspunsurile mele nu sunt încă aprobate. Mai poţi aştepta să mi le aprobeze, şi după îmi dai fundă happy

| aLlexaNndRa13 explică (pentru 9Valérie):

Bine

| aLlexaNndRa13 explică (pentru 9Valérie):

Poti sa o schimbi doar odata?

| 9Valérie a răspuns (pentru aLlexaNndRa13):

Nu, oricând vrei, doar că a doua oară va apărea "Schimbă fotografia de grup"

| Stoica_Ray_1982 a răspuns:

Buna dimineata! Spuneti-mi va rog un lucru: am un grup si ma intereseaza sa schimb si eu poza de coperta a grupului, dar adaugand 2 fotografii in loc de una, cum fac? Organizez un concurs in fiecare saptamana si 2 catigatori, o fata si-un baiat, reprezint poza de coperta pe parcursul weekend-ului. Multumesc si astept un raspuns din partea voastra.