| Alle23 a întrebat:

Cum pot sa scriu de pe mobil pe pagina pe care o administrez pe Facebook? Funda si vot!

1 răspuns:
| curiousfellow a răspuns:

Simplu: intri pe net de pe mobil, scrii adresa www.facebook.com, te loghezi, acolo iti apare home page-ul tau. Ai in josul paginii linkul "Simplified site" daca navighezi greu pe versiunea standard a site-ului. Nu e nevoie sa ai aplicatia Facebook pentru mobil. pentru anumite retele sau telefoane acest gen de aplicatie poate aduce chiar costuri suplimentare.