| Marcela46 a întrebat:

Cum pot sa sterg pe cineva de la restrictionat de pe Facebook

Răspuns Câştigător
| tehno125482 a răspuns:

Vezi în meniul din dreapta sus, apasă pe săgeata în jos -> Settings -> În meniul din stânga - Blocking -> Ai 2 liste - Block users și Block Messages. Dă unblock persoanei în lista în care apare

2 răspunsuri:
| Met a răspuns:

Adica sal deblochezi?

| AlexNab0k0v a răspuns:

Salut. Vezi în meniul din dreapta sus, apasă pe săgeata în jos -> Settings -> În meniul din stânga - Blocking -> Ai 2 liste - Block users și Block Messages. Dă unblock persoanei în lista în care apare.