| raluk_3902 a întrebat:

Cum pot sa sterg virusii din pc`happy?

Răspuns Câştigător
| ionutzel04 a răspuns:

Simplu descarci un antivirus http://www.avast.com/free-antivirus-download il instalezi apoi il pui sa scaneze tot calculatorul->dupa ce iti scaneaza tot te intreaba ce vrei sa faci cu virusii pe care i-a gasit--- spor la munca

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mefisto23 a răspuns:

Pai cu o radiera ai incercat?hee hee

| KellyGreen a răspuns:

Cati ani ai de nu sti ca s-au inventat antivirusii?
Nu prea pricep de ce se pun intrebari asa de stupide.
Of, of, of mi-e mila de voi cei care ati cam ramas in urma.

| dge18 a răspuns (pentru KellyGreen):

Pai ma... poate el vrea sa afle cum sa stergi toti virusii FARA Anti-Virus tongue se poate sterge toti virusii dar foarte greu tongue si oricum niciun antivirus NE-PLATIT nu este bun! LASA VIRUSI IN CALCULATOR!

| moonY a răspuns:

cu mr muscolo

| RфZaημtzα a răspuns:

Cu` antivirusu`

| ionutzel04 a răspuns:

Http://www.softpedia.com/progDownload/Avast-Home-Edition-Download-6474.html asta e link-ul de une il poti descarca ---poti alege versiunea in romana

| MistikkGirl a răspuns:

Prin SUPERantispware... ii scanez, dai next si iarasi next si o sati scaneze pc... uite aici softul : http://filehippo.com/download_superantispyware/

| mafi5 a răspuns:

Antivirus

| drSEX a răspuns:

Formateaza pc baga antivirus sau baga antivirus da nu garantez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici

| raluk_3902 explică:

Thxlove struck