| Λndrei a întrebat:

Cum pot sa transfer minute de pe credit pe abonament in Cosmote?

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Îmi pare rău să îţi spun dar nu se pot trimite.

| VladimirPutin a răspuns (pentru Brâncuşi):

Cei mai luminați știu, tovarășe Brâncuși.

| Brâncuşi a răspuns (pentru VladimirPutin):

Bună seara Domnule Putin...Cum vă mai simţiţi totul este în regulă? Ca persoană mă bucur dacă aveţi o stare plăcută şi sunteţi un tip modest.
Respect şi stimă.

| Λndrei explică (pentru Brâncuşi):

Banuiam eu chestia asta, merci oricum!

| Brâncuşi a răspuns (pentru Λndrei):

N-ai pentru ce, apelează cu încredere în rezolvarea unei probleme.
O seară plăcută.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| catablondu a răspuns:

Salut, nu se pot transfera minute. Singurul lucru pe care il poti face, daca ai nevoie, iti poti incarca o cartela de pe un abonament cosmote, apeland 1234 si urmand instructiunile robotului. Ti se cere o parola, care, daca nu a fost schimbata, este formata din ultimele 6 cifre din codul numeric personal al titularului de contract.