| saiukarra a întrebat:

Cum pot scoate de pe calculator[laptop]un contract, daca nu am imprimanta? exista internet cu imprimanta? unde si cum pot proceda? multumesc, dau funda!

Răspuns Câştigător
| adriangabor92 a răspuns:

Pui pe stick si te duci la altcineva sa il scoata

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fara imprimanta nu se poate. Eventual il poti copia pe un stick de memorie ori CD si sa mergi la un calculator care are imprimanta conectata. Succes si numai bine!

| mihaibrasov a răspuns:

Salvezi respectivul fisier pe un suport extern. Click dreapta pe fisier, apoi Copy (sau copiere) si click dreapta pe litera care semnifica stickul tau USB si dai Paste (sau lipire). Apoi mergi la un Internet Cafe sau un Xerox mai bine. Cam la orice xerox (cel putin in Brasov) au si imprimanta.

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Am trait s-o vad si pe asta.

Internet cu imprimanta straight face
Du-te la o sala de net si intreaba acolo, du-te langa orice facultate si intreaba unde listezi ceva la imprimanta happy

| saiukarra explică:

Nu m-am exprimat corect, greseala mea si prostia voastra, asta asa ca sunte-ti destepti, ce sa mai spun, oricum multumesc!

| saiukarra explică:

Vreau sa le multumes celor ce nu au facut un act de amuzament din faptul cum am formulat intrebarea, in loc sa scriu, sala net am scris internet.trebuie sa recunosc ca o persoana inteligenta si cu bun simt intelege esenta unei intrebari oricum ar fi ea formulata.va multumesc!

| AnY_3096 a răspuns:

Mmmm nu exista internet cu imprimantabig grin.

| ralucissima a răspuns:

Sigur ca exista. la statia de metrou piata unirii 1, unde se fac copii xerox, iti scoate si la imprimanta, trebuie sa vii cu contractul in format electronic(cd sau stick). de altfel, la oricare dintre locurile unde exista si xerox.

| Ghiță_3884 a răspuns:

rolling on the floor ahahahah ahahah