| RobertPasca a întrebat:

vreau sa imi fac un contract la Orange, care sa includa televiziune, internet (wifi, adica sa se poata conecta si de pe laptop) si telefonie. Exista vreun contract asa? Cum ii zice?

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Poti vedea ofertele disponibile aici: https://www.orange.ro/servicii-fixe/.
Daca vrei, putem trimite solicitarea ta catre colegii de la Departamentul Vanzari, urmand sa te apeleze pentru prezentarea unei oferte. Pentru asta, avem nevoie de numarul tau de telefon, pe care ni-l poti trimite prin mesaj privat.

O zi buna,
Orange helper

| RobertPasca explică (pentru OrangeHelper):

Am primit acest raspuns de mii ori. Eu nu ma pot orienta in pagina de servicii fixe, acolo imi arata doar internet pentru mobil... Eu caut un pachet care sa includa telefonie, televiziune, si internet prin router

| christian90 a răspuns:

Eu am un pachet de vreo 60 de lei cu televiziune si internet prin router cu 50 GB lunar insa nu stiu si despre telefonie, dar cel mai bine te-ai putea interesa la sediul lor.