| elamit a întrebat:

Cum pot sterge un id din lista mea de mess?

Răspuns Câştigător
| TiinutsS:╳DiiiD a răspuns:

Dai click dreapta pe numele lui in lista ta de mess.Iti apare o lista, jos de tot scrie Delete. Dai click pe delete si iti apare o fereastra mica in care scrie : "Are you sure you want to delete the selected contact from your messenger list?" si jos ai doua variante : Yes si No.Click pe "yes". Te-am pupat :*

12 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Îl ştergi din listă( click pe el şi delete)- messenger- preferences -ignore list şi dai add şi scrii idul persoanei respective.

| claudiea79 a răspuns:

Te uiti pe lista de mess si vezi sus ai contacts apesi pe el acolo ai delete dupa ce ai apasat pe id- apesi pe delete apare o casuta o bifezi si dispare id-ul mult noroc

| simf a răspuns:

Click pe id, click dr, delete

| lil_2808 a răspuns:

Clik stanga si deletewinking

| elamit explică:

Va multumesc din suflet pentru ajutorul dat. o zi buna tuturor.

| Coriii a răspuns:

Pai alegi p cine vrei-dai clik dreapta-si iti va aparea jos de tot DELETE...
tongue
bafta!

| Smileee a răspuns:

Dai click [ dreapta] pe acel id - dupa aceea iti va aparea un patrat... dai click pe "Delete from Address Book, too." - dupa aceea dai pe "yes" - si din pe " Keep in Addresse Book"

| Smileee a răspuns:

Dai click [ dreapta] pe acel id - dupa aceea iti va aparea un patrat... dai click pe "Delete from Address Book, too." - dupa aceea dai pe "yes" - si din pe " Keep in Addresse Book".

| klary a răspuns:

Te duci pe id-ul din lista dai click dreapta si akl ai optiunea "delete"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click dreapte pe id-ul respectiv si Delet.

| ☺ Smile ☻ a răspuns:

Te duci la lista ta de mess pui mousul pe idul care vrei sa-l stergi dai clik dreapta pe el si dai apoi delete.happy

| Ad3lyna_8426 a răspuns:

Buna!
Da clic dreapta pe acel ginioneist pe care il vrei sters, iar acolo o sa iti apara mai multe.printre care scrie delete. Da-i acolo! Si s-a dus!