| Dominicc a întrebat:

Cum pot trimite niste bani in alt judet chiar daca nu am cont bancar sau cealalta persoana?

de exemplu vreau sa ii trimit la o ruda in constanta, eu fiind din sibiu, vreau sa ii trimit suma de 1 milion.

cum as putea sa fac asta rapid? si sa stiu ca bani ajung acolo.

stie cineva?

am 18 ani si de aia va intreb

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Prin mandat postal ori, daca ruda ta are card, atunci poti sa ii depui pe cardul lui, de preferinta la banca de unde are cardul, te costa doar 1 leu. Numai bine!

| katala a răspuns:

Prin mandat postal

| sinblade27 a răspuns:

Moneygram sau western union dar iau comision

| sallysirop a răspuns:

Singura solutie e sa ii trimiti prin posta, dar nu ajung repede.

Răspuns utilizator avertizat