| Cybertrust a întrebat:

Cum pot trimite un colet prin curier pentru a primi la schimb alt colet si cam cat m-ar costa?

4 răspunsuri:
| larousee a răspuns:

Fan courier, te costa in medie 15 lei transportul

| Cybertrust explică (pentru larousee):

Functioneaza cu schimb pe schimb, fara bani in plus sau taxare la greutate, nu?

| larousee a răspuns (pentru Cybertrust):

Cred ca fiecare isi plateste transportul nimic in plus. depinde cat este de greu, cred ca abia peste 7kg se taxeaza in plus pana la max 40kg

| mary4048 a răspuns:

Eu am folosit DHL, pentru a trimite niste acte originale in Dubai.M-a costat aproape suta de euro, dar am fost multumita, fiindca mi-au confirmat livrarea prin mesaj si telefon.Cred ca se ocupa si de colete.