| emoboy a întrebat:

Cum pot trimite un folder prin e-mail?

5 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Cel mai simplu e sa-l arhivezi cu winzip sau winrar. Succes!

| agentulagent a răspuns:

Il arhivezi si apoi trimiti arhiva. Cel mai bun si utilizat este winrar pentru arhivare

| EuDarii a răspuns:

Pai... dai acolo la mess pe plicul acela! sub yahoo, mail sus in colt happy E un buton pe care scrie new! in prima casuta scrii emailul la urmatoare daca vrei sa trimiti la mai multi folerul scrii toate email-urile apoi la sbject scrii un subiec sau orice si dai sus la attacch si selectezi folerul! succes! funda?

| ant1 a răspuns:

Il arhivezi.

| QAlessia a răspuns:

Pai... dai acolo la mess pe plicul acela! sub yahoo, mail sus in colt E un buton pe care scrie new! in prima casuta scrii emailul la urmatoare daca vrei sa trimiti la mai multi folerul scrii toate email-urile apoi la sbject scrii un subiec sau orice si dai sus la attacch si selectezi folerul! succes! funda?