| DanyReyMisteryo619 a întrebat:

Cum imi pot afla parola de la un cont de yahoo messenger caci mi-am uitat parola de la un id

4 răspunsuri:
| DANI_1590 a răspuns:

Apesi la yahoo messenger forgot your passworld.
E jos.

| HVI a răspuns:

Cand deschizi ym exista acolo un mesaj gen:"Forgot your password" Click pe el si de-acolo ar trebui sa te descurci, o sa iti ceara ceva date care au fost completate la realizarea contului de mail si de le mai tii minte pe alea ar trebui sa fie totul bine si in final sa te puna sa iti alegi o noua parola.

| HVI a răspuns:

Https://edit.yahoo.com/......forgotroot ar trebui sa fie mai simplu

| mariusmmc a răspuns:

Pentru "aflarea" nu spargerea de parole yahoo, facebook, etc... add : m_marius_catalin@yahoo.com, am cateva trucuri in care te pot ajuta cu ceea ce ai tu nevoie :). in video de mai jos am facut acel tutorial sa vedeti cum puteti intra in pc cuiva doar cu ip-ul sau! http://www.youtube.com/watch?v=0cPnqQxqkDc