| CristiRaion121 a întrebat:

Cum poti evolua versiunea de la tableta ex: 4.0.4---4.1.1

2 răspunsuri:
| dogslover a răspuns:

Anumite tablete nu pot face update la versiunea Android 4.1 Jellybean, pentru ca pur si simplu nu e sistemul lor de operare si nu suporta noua versiune. Dar oricum, nu e mare diferenta intre 4.0 si 4.1, decat poate un schimbare mica pe ici pe colo.

| strangesura a răspuns:

în primul rând trebuie să ai update de la producător la 4.1.1. În funcţie de ce tabletă ai, este posibil să ai update sau nu. Uită-te la about tablet>software update şi este posibil să ai un update