| DyaElla a întrebat:

Cum poti face un clip cu efecte, adica img sa apara lent, cu muzica, multe multe efecte... exact cum st si pe youtube ** fundita**

7 răspunsuri:
| BOOBZen a răspuns:

Stiu eu un program foarte bun, Sony Vegas 10.0, e destul de bun, mai intai cauti un cod pentru program ca sa-l poti folosi timp de 30 de zile,dupa aia cand expira mai cauti un cod pe net, si asa mai departe, sper ca iti va fi de ajutor

| Alexxxxxxx a răspuns:

Incearca cu movie maker il ai in c:\program files\ Movie Maker funditabatting eyelashes?

| blacklife997 a răspuns:

Asta as vrea sa stiu si eu.

| Alecssa a răspuns:

Incearca Sony vegas pro 10. Este foarte bun. Si eu il folosesc.

| n0name a răspuns:

Cu Movie Maker

| Katomi a răspuns:

Poi poti face aceste efecte cu windows movie maker (pe care il ai deja in calculator) eventual daca vrei un editor mai bun (cu mai multe efecte) poti folosi video studio pro x4 uite si un link de download http://download.cnet.com/.......html.Daca nu sty cum se folosesc aceste editore da add la d.angels32 si te invat eu. Byez

| sMaRtBaM a răspuns:

Ai auzit de power point?