| Elvis_Maxim_1990 a întrebat:

Cum poti sa pui o persoana la restrictii pe Facebook sa nu iti mai dea like la poze? Nu ma intrebati de ce as vrea asta

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îl blochezi. Vezi în dreapta sus, lăcățelul, clic pe el și apare o fereastră care spune cum să blochezi, urmezi pașii.
Succes!
Pa, pa.

| zaratu a răspuns:

Il blochezi

| rosudani333 a răspuns:

Poti sa dai:
1.dai unde scrie prieteni
2.ai acolo blocheza/raporteza
3.alegi tu ce vrei
(la raporteaza ai mai multe optiuni, alegi una de-a acolo si o trimiti iar FACEBOOK-ul va face ce iai trimis)

| Dinu_Dragos_1995 a răspuns:

Pai il blochezi complet si nu iti mai vede nici activitatie si nici mesaje nu iti mai poate trimi dar nici tu lui pana nu il deblochezi si ca sa faci asta trebuie sa intri la setari iti va aparea in partea stanga o lista si selesctezi blocare scrii numele persoanei cum se gaseste pe facebook si gata dai blocheaza