| laura1688 a întrebat:

Cum poti sa-ti faci viza pentru Australia.

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Pentru Australia trebuie viza pentru orice tip de calatorie si de pasaport. ambasa Australiei este in Serbia, care se ocupa si de Romania. Pentru romanii care calatoresc in scop turistic se dau si vize electronice, nu trebuie sa mergi pina in Serbia. pentru orice alte informatii intrebi la ambasada http://www.serbiamontenegro.embassy.gov.au/bgde/Visas_and_Migration.html

succes si drum bun, sa-mi trimiti o vedere;) :))

1 răspuns:
| NemNUZ a răspuns:

Ca orice visa daca mergi doar asa un sejour (in vacanta) nu iti trebuie dar daca vrei sa te stabilesti acolo trebuie chemare (de la o persoana care spune ca te tine la ia si nu mergi acolo sa furii sau...) sau daca vrei sa te angajezi acolo iar o firma este interesata de tine, dar de ce Australia?big grin Eu as prefera SUA se plateste mai bine laughing