| fuckThisLife a întrebat:

Cum poti scapa de negi, ma rog, nu cu laserul, alte solutii, si totusi, daca ar fi vorba de laser, cat platesti?

4 răspunsuri:
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Cu rostopasca. doar o iei si pui chestia aia galbena din ea pe ele, nu trebuie ceai sau creme. papa pup

| ZμZμ a răspuns:

Acum cativa ani aveam si eu o multime de negi pe talpa piciorului.Auzeam zvonuri ca ar fi bun mirul.Am zis sa incerc si eu.Si dupa 1 saptamana au inceput sa dispara(ma dadeam cu el pe negiin fiecare seara).Asa ca poti sa te dai cu mir.Nici nu e scump.

| laurica1997 a răspuns:

Buna!
am avut si eu negi si am scapat de ei cu o planta numita rostopasca.
ii rupi tulpina si iese o substanta galbena care o aplici pe neg.
sper sa iti fie de folos

| bufarina a răspuns:

Este o floare galbena.nu e papadie.si din tulpina ei iese o. ceva galbena.si te dai pe neg. am incercat si eu.si ii usuca.si trec in timp