| niku_3941 a întrebat:

Cum prin ce programa sa fac disc original? pliz

2 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Orice joc, film, sau soft, ca sa-l faci original, trebuie sa-l faci imagine iso cu soft-ul recomandat de dilau69 sau daca nu te pricepi deloc uite aici: http://www.videotutorial.ro/? p=459 iti este prezentat printr-un video cum sa faci! sa ne spui daca ai reusit pana la urma!

| dilau69 a răspuns:

Daca ai un film il transformi in iso cu programul magiciso si cu el il poti trage si pe dvd sau daca vrei il poti trage cu nero 8