| IepurasulBrunet a întrebat:

Cum putem vedea cine ne-a pus la raspuns Folositor, Inteligent, Stupid, etc?

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Este cautatul acului in carul cu fan! Ar trebui sa te uiti la profilul fiecarui user si sa vezi la "voturi date" in data de? daca a dat si la tine stupid.Aceste lucruri se afla doar din intamplare!

| User a răspuns:

Pe profilul fiecarui utilizator e rubrica "voturi date " E, dai click pe ala si iti apar voturile date de persoana respectiva. Doar asa poti.

| No.More.Sorrow.:) a răspuns:

Nu putem. laughing
Asta daca nu stai sa te uiti pe profilul fiecarui user...
Oricum, nu cred ca este important acest detaliu happy.