| ada28 a întrebat:

Cum recuperez mesajele din telefonul mobil sterse din greseala?

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Mesajele sterse din mobil nu le mai poti recupera! doar de pe memory card daca are telefonul (poze filmulete, teme animatii ) Sunt 2 programe care se numesc "Bad Copy" "PhotoRecovery" dar sunt valabile doar de pe card sa recupereze ceva! Sper ca ai inteles!

NOname
| NOname a răspuns:

Din pacate, nu le mai poti recupera.

| Nume a răspuns:

Nu cred daca se poate dar daca se poate apare acolo un cos cu mesaje sterse, uitate acolobig grin

| ҡđų' a răspuns:

Nu poti

| oElisabeth a răspuns:

Din cate stiu eu, NU se poate! Sorry! sad

| Cirstina a răspuns:

Numai poți sa le recuperezi. Doar dacă iți trimite cineva altele.:d

| euuuu_3828 a răspuns:

Nu poti, sunt sterse definitiv.big grin