| dada_2571 a întrebat:

Cum sa fac bateria la IPhone sa tina mai mult? (ceva ce ati incercat si a mers)

6 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Nu mai vorbi pe el.

| Spintecatorul a răspuns:

Aaa si dezactiveaza si " blutooth'ul " daca ti activat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu o consumi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui alte bateri.

| aiurea231223 a răspuns:

Eu mi-am cumparat direct alta baterie, tatal meu a zis ca nu are rost sa ma chinui ca ori acum ori mai tarziu (nu foarte mult) si se duce si am patit-o cu un telefon asa am incercat sa il folosesc tot mai putin etc etc si i s-a dus bateria a trebuit cumparata alta (desi m-am ales si cu telefon nou nu cu mult dupa aceea)

| Leytto a răspuns:

Da si tu luminozitatea mai mica sa vezi diferenta si opreste si 3G, daca are. Sa vezi atunci diferenta.