| anonim0007 a întrebat:

Cum fac internetul sa se conecteze automat cand deschid pc-ul? sa nu-i mai dau eu conectare sa astept pana face el conectarea.sunt pe rds. Funda

2 răspunsuri:
| robertpaul a răspuns:

Unde dai connect trebuie sa fie acolo ceva care-l bifezi, sa se conecteze la net automat.sau daca ai wifi trebuie sa-ti anulezi sau sa setezi parola de lan, intrand pe net la ipul tau.beleste bine ochii)))daca nu te descurci cheama pe desteptii aia de la rds, care stiu doar sa lege fire)))

| Lucinca a răspuns:

Buna. sper ca asta sa te ajute http://www.youtube.com/watch?v=GBSoZ0RAHjk&feature=related
are si o melodie super=))=))=))