| Num3Ascuns a întrebat:

Cum sa fac sa nu imi mai apara alte ferestre de net pe care eu nu le deschid? Intra singure.

4 răspunsuri:
| piktor a răspuns:

Se numes pop-up. ai un antivirus instalat? de obicei antivirusul le blocheaza. si browserul el poate bloca, dar trebuie setat de undeva din setari...

| Fredie a răspuns:

Buna. Daca folosesti Firefox instaleaza Add Block Plus. Este un add on care iti va ploca mai toare reclamele si acele pop up uri enervante care sunt pe multe site uri. Bye.

| TheForeignConstantin a răspuns:

Mai poti incerca: http://noscript.net/
E foarte bun dar cate-odata nu poti folosii unele chestii de pe net si trebuie sa-l dezactivezi. Oricum! Ti-l recomand pentru site-urile mai putin cunoscute care sigur ascund cate un virusel...
Bafta!

| Num3Ascuns explică:

Fredie ABP Add Block Plus le blocheaza singur sau trebuie sa dau eu? Ca vad ca nu mi-a blocat nimic.