| Zambet a întrebat:

Cum sa fac se mi se auda muzica in casti? Adica atunci cand vorbesc pe mess si vorbesc la microfon ma aude si il/o aud... dar daca pun muzica se aude din laptop. Cum sa fac sa se auda si muzica in casti? >:

7 răspunsuri:
| Zambet explică:

Dar nu vreau in acelasi timp...separat.adica nu neaparat si sa vb si sa ascult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu cam aceeasi problema. I mean... mi se aude muzica atat in difuzoarele din laptop cat si in castithinking, asta de ceva timp.si nu stiu ce s`a intamplat. pot umbla la setari, ceva? ca sa se auda atunci cand conectez castile doar in ele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie nu imi merge si ma dispera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumapra unele noilaughing sau schimba'ti pc-ul.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut si eu am aceeasi problema cand imi introduc castile in laptop sa ascult muzica se aude si in difozoarele laptopului si in casti, ca trebuir sa fac sa se auda doar in casti

| ////////////// a răspuns:

Nu e posibil sa si vorbesti si muzica sa asculti, depinde ce calculator ai.

| Serban_Tudurean_1993 a răspuns:

E simplu ca buna ziua.dai la audio in dreapta jos si acolo dai click unde schimbi volumul si dai mixt si dai disable la audio de la pc...si se intampla exact ce vrei