| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa invat Sony Vegasu la perfectie? Funda celui mai concret raspuns.

1 răspuns:
| Carina12 a răspuns:

Toate produsele din familia software-ul Vegas face mai ușor pentru a importa și edita filme, imagini, muzică și astfel încât să puteți sări în dreapta și începe crearea videoclipului următor sau capodopera audio. Fie că sunteți un începător, un regizor cu experiență, sau un producător pentru transmisiuni profesioniste, există o soluție Vegas pentru a satisface nevoile dumneavoastra.