| dizayer a întrebat:

Cum sa maresc viteza internetului meu ca merge cu viteza melcului

3 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Daca ai internet de "viteza melcului" nu prea ai ce sa faci, decat sa te muti la un alt provider internet. Iti recomand RDS abonamentul fiberlink 2. Este cel mai bun internet din toata Europa. Suntem in locul 3 in lume la viteze (datorita RDS-ului).
Ai o viteza garantata de pana la 12mb/s download.

| Alex a răspuns:

Sa renunti la abonamentul actual si sa iei alt abonament mai scump si pune pe fibra optica.

| dizayer explică:

Scrieti-mi va rog detalii plizzzzzzzzzzz