| cosminboy12 a întrebat:

Cum sa mi se aprinda pc mai repede deoarece cand il aprind trebuie sa ii dau f1 si apoi enter ce trebuie sa ii fac ca sa se aprinda fara sa ii dau nimic fundita?

2 răspunsuri:
| Adrianetc a răspuns:

Nu-l mai scoate din priza, de-aia cand deschizi pcu prima data iti apare sa dai F1

| MrBrangspears a răspuns:

Te referi sa iti BOOTEZE mai repede, pai sterge chestii din el...de pe desktop mai ales si programele care pornesc deodata cu Windowsul de ex. skype, yahoo etc. Si totusi de ce trebui sa i dai F1? Nu iti BOOTEAZA direct de pe hard?