| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa o fac pe mama sa ma lase sa imi chem prietenele sa doarma la mine seara?

3 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Aolo mi-ai amintit si mie de problema asta si eu vroiam sa chem o prietena aseara sa doarma la mine asa, ca mi-a venit mielaughing Si n-a vrut nici de proasta 2 ore m-am rugat de ea i-am zis ca fac, ca dreg.si draci!laughing
Incearca sa o convingi roaga-te de ea ca unii parinti se lasa influentati usor, altii asa si asa si altii deloclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa nu fie prea multe, aia e problema, o casa are si valori (bani bijuterii )poate ii este teama la cate se intampla, poti sa te trezesti cu casa goala, le cunosti suficient de bine pe toate? si pe urma nu este bine cu foarte multe, risc de boli venerice.

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Spune-i ca ai sa speli tu vasele de data asta.laughing.sau ca e pentru ultima oara.winking