| NighTy a întrebat:

Stiu ca e aiurea intrebarea dar cum sa ii convinga un prieten de al meu pe parintii lui sa il lase in seara asta sa doarma la mine?
El are note cam mici la romana si nu il lasa mama lui.
Tatal il lasa.
Deci va rog:*cum sa fac sa ii convinga? Foonda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte usor, daca stie cum sa procedeze. Pune-l sa-i promita mamei lui ca-si va mari notele si ca va invata de acum inainte. Sa faca o fata de mielusel si sa o imbratiseze. Sa-i spuna ca vrea sa mearga, sa se mai distreze si el ca are prietenii lui. Este fiul ei, ca urmare este slabiciunea ei.Si in plus, nu are decat o "jumatate" de rezolvat, ca tatal deja vrea. Bafta!