| andreimazureac a întrebat:

Cum sa sterg id meu din lista cuiva? vreau sa nu ma mai aiba in lista

Răspuns Câştigător
| Justina10ify a răspuns:

Trebuie mai intai sa il ai tu pe al lui/ei in lista ta.Da delete id-ului dar sa-l tii minte, apoi intri sus in Messenger-Preferences-alegi din lista(stanga)Ignore list-si dai Add pe foaia care iti apare, apoi adogi id pe care l-ai sters, ok si gata.

6 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Există un mic program, numit Deny a Buddy. Constă într-un singur fişier pe care îl poţi descărca de pe net. Pentru a-l deschide nu trebuie decât să dai dublu click pe executabilul DaB3.exe.
Operaţiunea este foarte simplă. Trebuie să completezi 3 câmpuri de text. În primele două introduci ID-ul respectiv parola ta, iar în al treilea treci ID-ul celui de pe a cărui listă vrei să te autoelimini. Ambele ID-uri se trec fără domeniu (@yahoo.com).Apoi apeşi butonul Action şi aştepţi câteva secunde. Când e gata, va fi afişat un text cursiv în partea de jos a ferestrei. Dacă vrei ca respectivul să nu fie notificat de faptul că tu ţi-ai şters ID-ul din lista lui, trebuie să faci această operaţiune când nu este logat. Dacă este online, atunci va primi un mesaj de notificare. Tot vei fi scos din lista lui, indiferent dacă este logat sau nu, doar că va fi atenţionat dacă este online.

| eu17 a răspuns:

Pai ii sergi tu id-ul persoanei respective si nu mai comunici, altfel nu se poate, e privatlaughing

| Stelian_7432 a răspuns:

In primul rand trebuie sa fie online iar dupa acea ii trimiti cate un mesaj la 3 secunde:"eu sunt prost", cu suguranta nu te va mai tine prea mult timp in lista.

| Onisim13 a răspuns:

Trebuie sai afli lui parola si sai stergi u id tau sau da-i ignor? funda?

| raresrap a răspuns:

Mai intai ii dai u ignore si zici cai dai, asa o sati stearga id si poate da si ignore

| sabynuka_5779 a răspuns:

Daca vrei ca el sa nu mai aiba id-ul tau in lista îi dai ignore.