| Valeennavoleena65 a întrebat:

Buna TPU cum pot sa sterg mesajul meu si de la altcineva din lista gen eu i-am dat mesaj cuiva si acum nu mai vreau sa l vada din nou...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mesaj pe ce? Pe TPU? Nu poti sa il stergi decat din inbox-ul tau, va ramane la persoana care la primit.

| Valeennavoleena65 explică (pentru anonim_4396):

Mesaj pe insta

| anonim_4396 a răspuns (pentru Valeennavoleena65):

Ti apasat pe mesaj si selectezi unsend dar nu stiu daca este o limita de timp in care poti face acest lucru(pe Facebook era 5 min). Totusi sunt persoane care spun ca aceasta optiune sterge mesajul de la ambii utilizatori si sunt persoane care spun ca il sterge doar de la tine. Inceraca iar daca nu funtioneaza insemna ca nu o poti face.