| anonim_4396 a întrebat:

Va rog, am nevoie urgenta de ajutor! stie cineva un program prin care sa ma sterg din lista de mess a cuiva? nu vreau sa-i mai apar in lista, va rog mult, dar sa si functioneze! multumesc!

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Ai mai putea sa bagi persoana respectiva pe lista ta de ignore si asa lui ii vei aparea tot timpul ca fiind offline, bafta!

1 răspuns:
| denisaaa611 a răspuns:

Pai ai putea sa pui persoana respectiva pe inv si asa nu ii vei mai aparea ca esti online... punandu-l intr-un grup cu anti-mas in caz de vrei sa dai un mass sa nu i-l trimiti si lui/ei sau pur si simplu sa ii dau ignorhappy!