| DrummerDreams a întrebat:

Cum sa tr un cadou in lady popular? pls rasp rapid... fundita cine rasp.primul'

Răspuns Câştigător
| A_2738 a răspuns:

Pe profilul fiecarei fete se vede un cadou verde mai sus de datele ei. apesi acolo si selectionezi cadoul pe care il vei trimitesi dai send gift! FUNDITA?

2 răspunsuri:
| Blackwoman27 a răspuns:

In profilul fiecarei domnisoare se vede un cadou verde mai sus de datele ei. apesi acolo si selectionezi cadoul pe care il vei trimitesi dai send gift. Daca domnisoara respectiva nu are cadoul la profil inseamna ca le-a strans pe toate.Pa,pa

| Micutzadrgutza a răspuns:

Dati-mi si mie un cadou pe ioanadlcy.