| Ramo137 a întrebat:

Cum scap de batatura din talpa "cui". Doare foarte tare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ElenaSama a răspuns:

Ar trebui sa mergi la un medic deoarece este o problema destul de importanta.
Am o cunostinta care a folosit creionul chimic pentru a se trata.L-a folosit cam vreo doua luni pana a obtinut rezultate si batatura a disparut.
Ai putea incerca plasturi de la URGO si Scholl.Merg in unele cazuri in care batatura nu e prea adanca.

| Ramo137 explică (pentru ElenaSama):

Multumesc o sa vad ce pot face.