| anonim_4396 a întrebat:

Cum schimb limba la un windows 7, din engleza in romana?
Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| tzanu a răspuns:

La ultimate, e usor, dai windows update si la optionale bifezi lb.romana

| anonim_4396 explică (pentru tzanu):

Da e versiune piratata, am uitat sa spun... dupa intra Windows Geniune si...

| tzanu a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai daca nu-i activata lasa un id de mess si-ti trimit un activator pentru windows

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

:))Am reusit de m-am descurcat singura http://www.topopage.net/......7-starter/ E si in romana...Succes =D

| Lariiiiiisss a răspuns:

La mine nu apare,, options''...nu stiu ce apare la tine.Mie imi apare ceva de instalat...Chestii de genu'.