| anonim_4396 a întrebat:

Cum scot pata de super-glue de pe ecranul de la telefon, tin sa mentionez ca este tip touch-screen.

7 răspunsuri:
| JoJo a răspuns:

Nu cred ca ai vreo solutie... daca nu ai fost atent/a poti sa-i zici PA!winking

| babyangel a răspuns:

Nu cred ca e vreo solutie...

aceeasi intrebare ca a lui bittersweet: ce-ai cautat cu super-glue-ul pe el?

| miauu a răspuns:

Daca dai cu unghia nu-s e duce? nu stiu cu acetona .diluant.nu stiu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un telefon bun la o minte creata! Se duce cu totul ...la gunoi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am patit la felcrying(da nu e de tip touch screen si nu stiu ce sa ma fac

| bittersweet a răspuns:

@rebela: a mentionat ca e touch screen. cum sa dai cu diluant sau acetona pe el? straight face se duce naibii tot telefonul.

Nu stiu cu ce l-ai putea sterge, dar te-as intreba: ce-ai cautat cu super-glue-ul pe el?

| Ddanutz97 a răspuns:

Nu ai cum sa o scoti, schimba carcasa!