| KiDDa_6180 a întrebat:

Cum pot sa sterg de pe ecranul telefonului pata de picatura super gluecrying va roog Mentionez ca telefonul e cu touch-screen plscrying(

2 răspunsuri:
| covexrobu a răspuns:

Incearca sa cureti cu o carpa cu solvent cand telefonul este inchis. Diluantul, acetona sau alcoolul cu siguranta te-ar ajuta sa il cureti.

| ghjs a răspuns:

Mi se pare ca se inalbeste telefonul daca foloeseti acetona. Si eu am folosti acetona pe carcasa unui telefon si s`a inalbit.