| Prmh a întrebat:

Cum scot petele de noroi de pe o pereche de pantaloni albi ? Am incercat cu Vanish , ma poate ajuta altcineva?

5 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Pai trebuie cu clor, acela e pentru albire.
Si pune la o temperatura mai mare sa spele.

| junny a răspuns:

Foarfeca laughing... scuze, dar nu m-am putut abtine happy

| Anq209 a răspuns:

Ai putea incerca cu As(are un miros mai urat dar le dai si tu cu balsam)Ii lasi la inmuiat cateva ore in As(trebuie spalati la mana)ii freci bine, ii limpezesti si ii lasi sa se usuce. Funda?

| Crystiana1991 a răspuns:

Incearca Axion sau Pur de vase.Pui pe pata lasi un pic si apoi speli

| diib3 a răspuns:

Depinde dacă pata e uscată sau proapătă. Dacă este între stadii trebuie lăsată să se usuce bine şi apoi trebuie decojit noroiul pentru că va fi ca o crustă apoi spălat pentru că pata nu va dispărea de tot. Sau trebuie folosit un detergent mai bun. Dacă pata e proaspătă trebuie frecat bine cu o cârpă îmbibată bine în apă.