| DydyEmma a întrebat:

Cum se dau funditzele?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În dreptul fiecărui răspuns este o fundiță gri, dai clic pe ea și încă o dată pe ok și ea devine portocalie.
Un singur răspuns poate fi premiat, fundița are 100 de puncte.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| nelu13 a răspuns:

Langa fiecare raspuns pe care il primesti iti apare o funda, pe care trebuie sa dai click

| yanis a răspuns:

Pai, in partea dreapta a fiecarui raspuns se afla o fundita gri. Cand vei apasa pe ea, se va face portocalie. Acela este raspunsul castigator