| AoiTori a întrebat:

Cum se dezactiveaza reincarcarea de urgenta la Orange? Va rog....cat se poate de urgent!

Răspuns Câştigător
| boss97 a răspuns:

Nu poti sa o dezactivezi, doar daca iti reincarci si iti ia 40 euro centi, si apoi poti sa-ti mai reincarci de cate ori vrei tu ca nu-ti mai ia, doar cand ramai fara credit si poti sa-ti faci reincarcarea de urgenta.

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Sună la *100# şi dezeactivează reactivarea automată a opţiunii dacă la acest lucru te referi.
Pa-pa.

| alinush21 a răspuns:

Nu ai cum sa o dezactivezi...este o optiune care o au toti abonatii Orange... daca ai folosit`o nu are cum sa nu iti retraga cei 40 de centi.