| oVeveritzaDulcexD a întrebat:

Pentru reincarcarea orange am sunat la 222, am scris codul corect si imi zice ca este incorect. Ce sa fac?

P. S. Am sunat si la *100# si am gasit doar reincarcarea de urgenta.

3 răspunsuri:
| MiHaI a răspuns:

*133#codul care il ai# si apelezi

| HD_9182 a răspuns:

Ori ai gresit o cifra, ori e vreo eroare de la ei, ori a fost vreo eroare la calculatorul lor [asta mai rar, dar nu imposibil]
Ti-am pus mai multe variante in fata.

| Ooops a răspuns:

Mai incearca, s-ar putea sa fi gresit vreo cifra fara sa iti dai seama, sau mergi la un magazin Orange sa iti spuna ce s-a intamplat.Eu asta as face. Funda?