| anonim_4396 a întrebat:

Cum se dezarhiveaza un fisier rip ca, nu merge cu winrar sau cu poweriso sau cu daemon tools astept sfaturi dau Steguletu

Răspuns Câştigător
| LucianGabriel a răspuns:

Cred ca altfel sta treaba, ai vreun film care e dvd rip sau nu stiu ...trebuia sa ne dai si tu mai multe detalii. Dar daca crezi ca este vreo arhiva, descarca 7zip care deschide si fisierele executabile(. exe)winking dar mai ales e bun pentru arhivare.

Da mai multe detalii despre acel fisier rip

2 răspunsuri:
| dorikut a răspuns:

Cel mai probabil este vorba despre un fisier ecriptat si nu de o parola. Vei avea nevoie de RIP Coder

Download link: http://www.softlookup.com/download.asp?id=33333

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa imi apare la acel joc test driver ultimated "7z" este de Pc ca doar l-am copiat si stiu ce am copiat...