| NanaBaby a întrebat:

Cum se fac filmuletele in care sa pun poze si sa adaug si muzica? :]. cat mai explicit va rog :d

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Dai start-> all programs-> windows movie maker ti-a aparut programul acesta http://bloganalisis.com/wp-content/uploads/2009/01/windows-movie-maker.jpg acum dai in stanga "import" ce vrei muzica(audio or music), poze(pictures), video, s. Acum unde ti-au aparut ce ai importat in program, alea le pui in bara de jos de la program la "storyboard" cand ai terminat dai la meniul din stanga la "publish to - this computer". Daca ai nelamuriri trimite-mi mesaj pe cont.

3 răspunsuri:
| XutZu1997 a răspuns:

Cu windows movie maker

| XutZu1997 a răspuns:

Funditza

| NanaBaby explică:

Mai explicit :d