| mary_2889 a întrebat:

Cum pot lua poze din filmuletele dupa youtube?

5 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Buna!
In primul rnd matha` nu ai dreptatea (usher) in al doilea rand trebui sa descarci programul save 2 pc pro apoi sa alegi un link. il bagi la program si descrci filmuletul dupa aceea descarci si programul. movie maker (just windows i now tongue ) si bagi filmu` la prog apoi iti apar diferite poze din scenele respective!
Sper sa-ti fie de folos. XoxO :*

| lololololol a răspuns:

cu acest site: http://vixy.net/ :)

| lifeForJesus a răspuns:

Incearca cu YouTube Converter! ar fi perfect pentru ce vrei tu. dai jos filmul, dupa care iti iei cate poze vrei tu! succes!

| DexTer a răspuns:

Faci un PrintScreen si decupezi in paint...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum.
xoxo
by dydee