| Gizăz a întrebat:

Cum se face admiterea la Universitatea Spiru Haret? Au un site vai mama lui. Am găsit doar documentele necesare, perioada admiterii şi faptul că aceasta se face pe baza mediei de BAC şi a unui interviu. Am mai multe întrebări. Interviul se ia în aceiaşi zi cu depunerea dosarului? Unde ar trebui plătită taxa pentru dosar? Unde anume în cadrul facultătii trebuie depus dosarul? Cam ce întrebări vor fi puse la interviu? Menţionez că e vorba despre Facultatea de Jurnalism.

Răspuns Câştigător
| rotaruia a răspuns:

Prietene, te rog frumos NU DA LA SPIRU HARET! iti pierzi degeaba niste ani de viata. adica nu faci nimic acolo, diploma nu ti-o recunoaste, toata lumea face misto de studentii de la spiru haret. acolo se duc doar idiotii care vor si ei o diploma asa pe de-a moaca sa zica si ei "uite domne', am si eu o facultate...".
Daca vrei jurmalism incearca la FJSC, e cea mia buna facultate de la noi de profil.

1 răspuns:
| daanyelaa a răspuns:

Buna! ai mai dat la aceasta facultate? am cam aceleasi nelamuriri ca si tine sad