| Cybertrust a întrebat:

Cum se face cand se trimit 2 colete la schimb prin curier? Care sunt pasii si daca ma costa ceva?

4 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Cum adica la schimb?

Coletul se plateste in functie de greutate si se cere taxa suplimentara daca este cu ramburs(procent din suma). Poti alege sa platesti tu sau sa plateasca cel care ridica coletul.

| Cybertrust explică (pentru Oana92):

Adica, sa trimit eu un colet si in acelasi timp si altcineva si eu sa primesc ce trimite cealalta persoana si invers, fara sa platim produsele, doar transportul.

| Oana92 a răspuns (pentru Cybertrust):

Nu stiu daca se poate chiar schimb, dar poti intreba la firma. Probabil ca depinde si de firma.

| lauh a răspuns:

Te costa taxa de transport..de obicei e pana in 20 lei. mergi la sediu si zici ca trebuie sa primesti ceva la schimb