| Lucaci a întrebat:

Cum se face pentru a scrie in chineza sau cu altfel de litere pe internet?

Răspuns Câştigător
| ClaraLove a răspuns:

Cauta aici:http://fsymbols.com/ sau ai mai putea incerca si pe google translate:dai copy paste la ce e scris in chineza sau ai mai putea si de pe Microsoft window 2007:dai la Review din bara de meniuri de mai sus apoi dai la Spellling and Gramar si alegi limba. Funda?

4 răspunsuri:
| Lucaci explică:

Ce mi-ai dat aici?

| Ioana_Denisa_1995 a răspuns:

Nu stiu, eu folosesc de obicei Google Translator, scrii, dai copy si paste!laughing

| Yoou a răspuns:

Incearca cu google translator. big grin

| Lucaci explică (pentru Yoou):

Ma refeream sa scriu eu, astfel incat sa apara literele in chineza sau altfel.