| AlexDorinel a întrebat:

Cum se ia un bilet de tren ca vreau sa merg cu încă 2 prieteni undeva? De pe net sau de la gara? Ce-mi trebuie?

Avem 16 ani toti.

Nu înțeleg de ce e asa greu sa călătorești în 2021.

Răspuns Apreciat de Editori
| Laura162 a răspuns:

La CFR, se poate lua si de pe net (cu plata online) si de la agentie sau din gara. Daca luati cu gratuitate, trebuie sa prezentati dovada ca sunteti elevi (carnetul vizat pe anul in curs) odata cu biletul.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TitoJacksana a răspuns:

Din cate stiu, trebuie sa ai si un părinte care sa te însoțească

| Catrice a răspuns:

Da,asa e, e greu, se cere minim doctorat în transport publichee hee

| Catrice a răspuns:

Da poate unul are 2, unul 3 și unul 11hee hee

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Catrice):

Da, asa e, ce stiu eu

| Zuzu1991 a răspuns (pentru AlexDorinel):

"Nu înțeleg de ce e asa greu sa călătorești în 2021. "

pssssst, sa nu spui la nimeni, dar am auzit ca suntem in plina pandemie de covid
ramane intre noi, da? rolling on the floor

| Alazet2347w a răspuns:

Ela a vrut sa zica ca fiecare din grup are 16 ani

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Alazet2347w):

Juri pe rosu?!?
ce conteaza ce a vrut sa zica, cand pui o intrebare in doru' Lelii din capul satului, evident ca ti se raspunde la fel tongue

| 1234568807 a răspuns:

De la gara se cumpara bilete